Andro " Temper Tech OFF" (P)


  • Kod: 2148
  • Producent: Andro
  • Cena: 178,00 zł198,00 zł
    • Uchwyt

    szt.
  • Poleć produkt
Tylko w tym modelu deski z serii TEMPER TECH zastosowano jako sklejki zewnętrzne drewno Limby. Drewno z drzewa Limby jest ekstremalnie twarde. Dlatego gra tą deską pozwala na osiągnięcie wysokiej dynamiki i szybkości. Nawet w pół dystansie odbite piłki będą szybko wracały na pole przeciwnika. Dla zawodników grających agresywny atak.

Szybkość : 95
Kontrola : 94
Elastyczność : 98

Ciężar : ok. 85 g


Temper Tech

Rewolucyjne zmiany w sposobie produkcji tych desek były kluczem do powstania tej zupełnie nowej serii desek o parametrach gry dotychczas niespotykanych. Technologia TEMPER TECH polega na trzymaniu sklejek ( furnirów ) przez długi czas w wysokiej temperaturze 150° - 230°. Podczas tej fazy produkcyjnej drzewo pozbywa się wilgoci i staje się wyraźnie twardsze, a zarazem lżejsze. Po tej operacji „temperaturą” już nigdy nie wciągnie wilgoci z powietrza w swoje struktury, co oczywiście pozwoli desce w długim okresie czasu na zatrzymanie stałych parametrów szybkości, kontroli i sztywności.


PRZEDŁUŻONA TRWAŁOŚĆ
Przedłużona trwałość i szybsze osiągnięcie wymaganych parametrów poprzez odporność na wilgoć

PODGRZANIE
Zmniejszenie ciężaru drewna o 10 do 20 % podczas podgrzewania

PODWYŻSZONY TRANSFER ENERGII
Dzięki twardym, cienkim sklejkom wewnętrznym i zewnętrznym

EKSTREMALNIE WYSOKA KONTROLA
Jeżeli nie traficie w piłeczkę tzw. strefą czynną „rakietki” to i tak dzięki tej technologii parametry odbitej piłki będą optymalne