andro " Temper Tech OFF-" (P)


  • Kod: 2150
  • Producent: Andro
  • Cena: 178,00 zł198,00 zł
    • Uchwyt

    szt.
  • Poleć produkt
Cienkie zewnętrzne sklejki ze szlachetnego drzewa Mahagoni to nie tylko optyczne Highliht, ale także niezwykle duże parametry kontroli całej deski. W połączeniu z drzewem Kiri, które stanowi rdzeń tej deski uzyskano wspaniałą kombinację parametrów gry. Ta deska to wspaniała broń dla tzw. zawodników „Allround”. Tą deską „rządzicie” przy stole, ona pozwala Wam na urozmaicone zagrania ofensywne, ale także pasywne, jak blok czy podcięcie.

Szybkość : 91
Kontrola : 95
Elastyczność : 96

Ciężar : ok. 80 g


Temper Tech

Rewolucyjne zmiany w sposobie produkcji tych desek były kluczem do powstania tej zupełnie nowej serii desek o parametrach gry dotychczas niespotykanych. Technologia TEMPER TECH polega na trzymaniu sklejek ( furnirów ) przez długi czas w wysokiej temperaturze 150° - 230°. Podczas tej fazy produkcyjnej drzewo pozbywa się wilgoci i staje się wyraźnie twardsze, a zarazem lżejsze. Po tej operacji „temperaturą” już nigdy nie wciągnie wilgoci z powietrza w swoje struktury, co oczywiście pozwoli desce w długim okresie czasu na zatrzymanie stałych parametrów szybkości, kontroli i sztywności.


PRZEDŁUŻONA TRWAŁOŚĆ
Przedłużona trwałość i szybsze osiągnięcie wymaganych parametrów poprzez odporność na wilgoć

PODGRZANIE
Zmniejszenie ciężaru drewna o 10 do 20 % podczas podgrzewania

PODWYŻSZONY TRANSFER ENERGII
Dzięki twardym, cienkim sklejkom wewnętrznym i zewnętrznym

EKSTREMALNIE WYSOKA KONTROLA
Jeżeli nie traficie w piłeczkę tzw. strefą czynną „rakietki” to i tak dzięki tej technologii parametry odbitej piłki będą optymalne