Andro " Super Core Cell OFF-" (P)


  • Kod: 1465
  • Producent: Andro
  • Cena: 138,00 zł162,00 zł
    • Uchwyt

    szt.
  • Poleć produkt

Chociaż szybkość tej deski pozwala ją zaliczyć do desek ofensywnych to kontrola jest porównywalna z deskami typu allround, pomimo tego, że deska ta jest twardsza I szybsza. Największym plusem tej deski jest jej wspaniała kontrola podczas gry pasywnej np. blokiem i łatwe przejście do gry ofensywnej. Tą perfekcyjną zmianę tempa gry umożliwia specjalna konstrukcja deski, w rączce znajdują się specjalne cele, wypełnione specjalną pianką, które zwiększają czucie piłki. To zwiększone czucie pozwala nam popełnić znacznie mniej błędów w decydujących momentach gry.

 Tą deskę możemy śmiało polecić zawodnikom, którzy lubią panować nad grą, polegają na dokładnej grze i gdy pojawia się sprzyjająca sytuacja przechodzą do kontrofensywy.

Szybkość :  87
Kontrola :  95
Elastyczność :  96

Ciężar ok. 80g.

DESKI Z SERII SUPER CORE CELL


 Przy produkcji wysokiej jakości desek do tenisa stołowego wszystkie forniry często z różnych materiałów muszą stanowić jedną perfekcyjną współgrającą całość. Grubość poszczególnych fornirów musi być w sposób optymalny zestawiona by w końcowym efekcie otrzymać wysokiej wartości deskę, oczywiście te detale są przez producentów utrzymywane w tajemnicy. W nowej serii Super Core CELL udało się wszystkie potrzebne parametry w nowoczesnej grze w tenisa stołowego doprowadzić do perfekcji. Już zaczynając od samego uchwytu widać, że zbędne drgania zostały wytłumione przez zastosowanie odpowiedniej pianki. Także energia pochodząca od odbitej piłeczki najpierw została zaabsorbowana przez poszczególne cele, a następnie przekazana w wyniku uderzenia w piłeczkę ze zdwojoną mocą. Nie bez znaczenia dla przedłużenia trwałości deski było ulepszenie warstwy ochronnej dla kantów na całym obwodzie deski. W deskach serii CELL dzięki zastosowaniu w budowie rewolucyjnej technologii tzw. „małych komór” w sposób bardzo harmonijny nie tracąc na parametrach gry umożliwiono zawodnikom przejście do ery „bez kleju”.

Wysoki tor lotu piłeczki odbitej dzięki cienkim zewnętrznym fornirom
Małe komory w uchwycie deski skutecznie tłumią drgania deski
Wzmocnienie kantów deski na całym obwodzie przedłuża żywotność
Wysoki tor lotu piłeczki przyczynia się do mniejszej ilości popełnianych błędów
Wzmocnienia struktury fornirów drewnianych przyczyniają się do lepszego transferu energii i doskonałego czucia piłeczki w momencie jej odbicia
Bardzo duża tolerancja dla popełnianych błędów poprzez powiększenie powierzchni czynnej deski tzw. „Sweetspot”
Zmniejszenie zmęczenia nadgarstka w wyniku zmniejszenia ciężaru deski