Donic " Epox Offensiv " (P)


  • Kod: 1565
  • Producent: DONIC
  • Cena: 118,00 zł139,00 zł
    • Uchwyt

    szt.
  • Poleć produkt
To ofensywna deska z serii DONIC EPOX.
Ma doskonałą szybkość przy dobrej kontroli. Zalecana wszystkim ofensywnie grającym zawodnikom, zaskoczy Was małym ciężarem. Szczególnie polecana do okładzin o podkładzie miękkim i średnio-twardym z serii okładzin DONIC FORMULA. To właśnie współpraca tych okładzin z deską DONIC EPOX OFFENSIV wyzwoli niespotykaną rotację w okładzinach DONIC FORMULA. Te parametry oraz piękny Design deski DONIC EPOX OFFENSIV powodują, że każda z tych desek jest wyjątkowa i ma swój charakter. Art. Nr 110 273

Szybkość :     93
Kontrola :      90
Elastyczność : 94
Ciężar : ok. 85g

DONIC EPOX System: Każda deska to cenny unikat.

W deskach serii DONIC EPOX sklejki nie zostały połączone klejem płynnym lecz cienką klejącą warstwą z Epoxydu-Harz. Pięć sklejek z tą warstwą zostało podgrzanych i poddanych przez 20 minut wysokiemu ciśnieniu. W tym procesie sprasowania warstwa klejąca Epoxyd-Film została rozpuszczona i połączyła poszczególne sklejki w jedną całość tworząc jednolitą strukturę. ¦rodkowe sklejki oraz wkładki wykonane zostały z warstw „Monoblade”. Z tak powsta3ej jednorodnej struktury możliwe jest wykonanie jedynej w swoim rodzaju deski. Tak właśnie powstają unikaty. Dzięki tej nowej technologii łączenia Harz-Epoxyd ,deski EPOX mają specjalną sztywność, która pozwala na wyzwolenie zwiększonej mocy i dynamiki przy doskonałej kontroli i świetnym wytłumieniu drgań. Brzegi rączki zostały specjalnie wzmocnione oraz wyszlifowane tak, że leżą doskonale w dłoni, niezależnie od tego czy deskę tą bierze do ręki prawo – czy leworęczny zawodnik.

DONIC FINELINE Corvered System

Wszystkie deski DONIC EPOX mają specjalną ochronę na całym obwodzie i są wykonane w technologii DONIC FINELINE. Mają nie tylko piękny Design, ochronę brzegów, ale są wolne od wszelkich wad. Dzięki temu, że dwa zewnętrzne furniry są bardzo cienkie, cała deska ma bardzo mały ciężar. Poprzez połączenie wyrafinowanej technologii produkcji i super materiałów powstał wysokowartościowy produkt: - nowa seria desek wykonanych dzięki nowoczesnej technologii, a także dzięki sercu włożonemu w najdrobniejsze detale tego produktu.

DONIC EPOX – Seria desek – READY for TAKE OFF in a new DIMENSION